FoRuMKoLLiK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FoRuMKoLLiK

Türkiye'nin Yeni Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KaRaYoLLaRI

YazarMesaj
SeRSeRi
En Serseri Admin!!
En Serseri Admin!!
SeRSeRi

Rep Sistemi
Rep Puanı:
KaRaYoLLaRI Left_bar_bleue10000/10000KaRaYoLLaRI Empty_bar_bleue  (10000/10000)

KaRaYoLLaRI Empty
MesajKonu: KaRaYoLLaRI   KaRaYoLLaRI EmptyPaz Ocak 18, 2009 7:33 am

AYŞE

Bir gün Temel bankadan para çekerken hırsızlar içeriye girer ve herkesi rehin alırlar. Daha sonra rehinenin fazla olduğunu görünce birkaç kişiyi öldürmeye karar verirler ve herkese adını sorarlar. Temel'in yanındaki bir kadına sorarlar: - "Adın ne?" - "Ayşe" - "Benim annemin adı da Ayşe" der bir soyguncu, kadını bırakırlar. Ve sıra Temel'e gelir... Temel'e "adın ne?" diye sorarlar. Temel korkarak cevap verir: - "Adım Temel, ama arkadaşlar bana Ayşe der."

KaRaYoLLaRı

Temel Karayolları Müdürlüğünde işe alınmıştır; görevi ise yollardaki çizgileri çekmektir. Temel'e bir kutu boya ve fırça verilir. Temel çizgileri çekmeye başlar. Bir gün amiri gelir ve çizelgeye bakar; "1. gün 500 metre, 2. gün 300 metre, 3. gün 150 metre, 4. Gün 100 metre.." "Temel", der "her gün gittikçe tembelleşiyorsun galiba?" Temel cevap verir: "Aksine amirum daha çok çalışayrum lakin gün geçtikçe boya kutusundan daha fazla uzaklaşayrum."

KaRaYoLLaRI
1 sayfadaki 1 sayfası